Serwis Apple Warszawa

 

Uszkodzony sprzęt Apple?

 

Przyczyny mogą być najróżniejsze. Czasami ciężko nam stwierdzić, dlaczego sprzęt Apple nagle przestał prawidłowo funkcjonować. Być może jeden z podzespołów nie został prawidłowo podłączony, lub na skutek uszkodzenia mechanicznego sprzęt nie działa jak należy. Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? Przede wszystkim nie należy samodzielnie decydować się na rozwiązywanie problemu, ani też powierzać naprawy znajomemu. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór sprawdzonego i dobrego serwisu.

 

Zaufaj najlepszym

 

Wiemy jak cenny jest Twój sprzęt, dlatego też pragniemy zaoferować Ci usługi na najwyższym poziomie. Serwis Apple Warszawa to grupa doświadczonych fachowców, którzy znają się na rzeczy. Specjalizujemy się w sprzęcie marki Apple, dlatego też możesz mieć pewność, że zrobimy to zdecydowanie lepiej niż ktoś, kto zajmuje się serwisem sprzętu różnych producentów.

 

Zepsuty Macbook

 

Jeśli Twój Macbook uległ niefortunnemu uszkodzeniu, możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko w naszej mocy, aby przywrócić mu sprawność i funkcjonalność. Zajmujemy się zarówno naprawą płyt głównych, jak i klawiatury. Istotne jest również to, że jesteśmy zespołem, który ceni czas swojego klienta. Jesteśmy świadomi, że komputer jest potrzebny do pracy oraz do wykonywania innych obowiązków, jak i również do zabawy i rozrywki. Dlatego też możesz u nas liczyć na terminowość i mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby sprzęt wrócił do Ciebie w wyznaczonym terminie.

Serwis Apple Warszawa

Zepsuty iPhone

W dzisiejszych czasach smartfon jest nam niezbędny. Z jego pomocą komunikujemy się ze światem, pracujemy oraz załatwiamy ważne sprawy. Jego awaria może być zatem niezwykle problematyczna i uciążliwa. Dlatego też tak istotne jest to, aby przywrócić mu sprawność jak najszybciej. Serwis Apple Warszawa to kompleksowe usługi zakresie napraw sprzętu Apple – nawet tych bardzo wymagających. Naprawiamy telefony, w których zepsuły się płyty główne, urządzenia zasilające lub inne podzespoły. Możesz się do nas również zgłosić także wtedy, gdy masz problem z czytnikiem kart pamięci lub z wifi. Nie obawiaj się, że stracisz kontakt ze światem, wiele napraw wykonujemy ekspresowo, tak, aby do minimum zmniejszyć czas oczekiwania na sprawny sprzęt.

Tel. 22 599 40 14

Serwis Apple Warszawa

00-116 Warszawa

ul. Świętokrzyska 32